Це цікаво знати...



      

Чи треба чистити зуби?
     У настільки звичного всім нам процесу чищення зубів є свої противники . Їх основні доводи полягають у наступному : тварини не чистять зубів і не знають карієсу ; чистка порушує природну екосистему порожнини рота , корисні мікроби счищаются , а їх місце займають шкідливі , що руйнують зубну емаль. Слід визнати , що в принципі вони  праві , але їх доводи до більшості наших сучасників не мають ніякого відношення. У роті існувала б природна екосистема , якби ми харчувалися природною їжею . Корінні жителі Тибету не знають карієсу , так як харчуються коренеплодами , в'яленим м'ясом і невеликою кількістю рису. Однак , коли їх дітей переселили в інтернат , де вони стали отримувати європейську їжу , багату вуглеводами , у всіх зіпсувалися зуби. Так що , якщо ми хочемо харчуватися , як звикли , без чистки зубів не обійтися.

Чим чистити зуби замість пасти ?

1 . Морська сіль
Кажуть , що йоги використовують для чищення зубів морську сіль. Харчову морську сіль продають там же , де і звичайну . Коштує вона дорожче , але і витрата на зуби вимагає невеликий .

Чи потрібно чистити зуби ?
На початку морська сіль розсмоктується під мовою , до повного розчинення. Потім її розтирають по яснах і зубах пальцями або язиком. Я просто беру зубну щітку і чищу як зубною пастою.
Через кілька місяців такої чистки проходить кровоточивість ясен.
Г.П. Малахов рекомендував розсмоктувати сіль під язиком , для стимулювання травного вогню.

2 . Зубний порошок
Так, так , від чого пішли в часи СРСР , до того й повернулися. Зубний порошок зараз набирає популярність , і знайти його вже не складе труднощів.

Чи потрібно чистити зуби ?
Погляньмо на склад: Карбонат кальцію , Натуральне м'ятна олія , Ментол . ВСЕ !
Чесно кажучи , зубним порошком чистити зуби приємніше. У відмінності від морської солі він залишає свіжий запах.

3 . Чищення зубів содою
Бабусі й Дідуся користувалися содою - вона відмінно відбілює зуби.
Брали склянку з водою і розбавляли в ній соду , потім умочували щітку і чистили зуби.

Сода харчова
Таую чистку рекомендуються застосовуваті НЕ больше одного разу на тиждень, ТОМУ ЩО сода роз'їдає емаль зубів.

4 . Деревна зола
Так само , наші предки чистили зуби деревною золою , а замість щітки використовували гілочки дуба. Її навіть розбавляти ні з чим не треба - готова зубна паста.

Комментариев нет:

Отправить комментарий